Mobilní aplikace

 

 

V dnešní době je pojem mobilní aplikace velice populární. Máme aplikace téměř na všechno, od měření tepu až po mobilní hry. Je důležité jít s dobou, všichni velcí hráči jako Alza, Heureka, Wish a jiní již mobilní aplikaci mají. Mobilní aplikace Vám přinese spoustu výhod, například užitný design, vlastní logo, brand marketing (propagace značky), nový trh a především nové zákazníky.

 

Trh s mobilními aplikacemi boří všechna očekávání, nejen že, mobilních uživatelů a počet zařízení roste geometrickou řadou, ale také poptávka po mobilních aplikacích roste.

 

Máte-li svůj e-shop nebo jej chcete založit, tak tento dokument směřuje hlavně k Vám. Ano, můžete namítat, proč by měl mít náš e-shop mobilní aplikaci, když máme responzivní design a Váš e-shop vypadá na mobilech také velice dobře. Odpověď je jednoduchá, díky mobilní aplikaci si nejen upevníte vazby se svými stávajícími zákazníky (Push notifikace o novinkách), ale také získáte zákazníky nové, především ty, kteří by Vaše stránky jinak nenavštívily.

 

Platforma „Mobilní  Aplikace“ je velice jednoduchá na ovládání a srozumitelná pro každého Vašeho zákazníka.

 

Našim klientům, na požádání poskytujeme zdrojové kódy ke klientské části aplikace, je možné si tak upravovat aplikaci dle vlastní potřeby, pokud o to nepožádáte přímo nás.

 

 

Jak to funguje?

My Vám vytvoříme mobilní aplikaci, kterou si Vaši a noví zákazníci mohou stáhnout na Google Play. Odkaz na stažení aplikace můžete libovolně šířit (třeba na stránky) a mít libovolný počet uživatelů.

Vy nám poskytnete XML feed a my jej naimportujeme na náš server, který tyto data zpřístupní aplikaci.

Naše řešení je připraveno vyhovět celé škále klientů od malých po velké prodejce, stačí poskytnout XML feed ve formátu společnosti (Heureka). Připravujeme rovněž i další formáty jako google shopping, zbozi.cz atd.

 

Pro bližší informace nás kontaktujte 

 

 

 

TADIS demo

Ke stažení

Android

IOs